خدمات باسط وب

طراحی سایت

هدف هر وب سایت یا برنامه ، تعامل با کاربر است. با تکیه بر توانایی ها و تجربیات خود، ما قادر به ایجاد یک استراتژی و سبک بصری هستیم که منحصر به فرد است و با کاربران شما ارتباط برقرار می کند.

اپلیکیشن های تحت وب

ما برنامه های مبتنی بر وب را طراحی ، ساخت ، آزمایش و منتشر می کنیم که بر روی سرورهای راه دور نصب می شوند و از طریق اینترنت به کاربران یا مشتریان عرضه میشوند.

منوی دیجیتال

اگر رستوران ، کافه یا شرکتی برای ارائه غذا و نوشیدنی به مشتریان خود دارید. ما منوی دیجیتالی شما را با ویژگی های متعدد طراحی و ایجاد می کنیم

سئو و بهینه سازی

اگر سایت شما شرایط لازم را نداشته باشد، موتورهای جستجو از ایندکس آن صرف نظر می کنند و به این ترتیب شانسی در رتبه بندی نخواهد داشت. باسط وب ، طراحی اختصاصی سایت بر طبق استانداردهای روز سئو را با کمک متخصصین خود به بهترین نحو انجام می دهد.

دیجیتال مارکتینگ

تجارت آنلاین خود را با ساختار جذاب، و با ویژگی‌های متعدد بسازید. ما می دانیم که چگونه یک فروشگاه آنلاین را در سطح جهانی راه اندازی، بهینه سازی و اجرا کنیم.

خدمات پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت به منظور نگهداری و تضمین عملکرد صحیح یک وب سایت است. و باعث بهتر شدن و حفظ سئوي وب سايت و جلب رضايت مخاطبان و افزايش فروش خواهد شد. مجموعه ی باسط وب با تجربه چند ساله خود در زمینه ی انجام خدمات پشتیبانی سایت، می‌ تواند بهترین گزینه برای سایت شما باشد.

طراحی لوگو و برندینگ

لوگوی یک مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار است. یک لوگوی مناسب باعث خواهد شد تا در ذهن مخاطب خود بمانید و مخاطب برای مدت زمان بیشتری برند شما را بخاطر بسپارد.

درج و مدیریت محتوا

محتوای سایت بخش مهم و موثر در سئو سایت است. درج محتوای یونیک و سئو شده از جمله مواردی است که به آن نیاز دارید. ما به شما کمک می کنیم تا محتوای خود را در وب سایت درج و سازماندهی کنید تا بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه بیشتری را جذب کنید.

طراحی گرافیک

باسط وب با بهره گیری از دانش روز و تجربه چندین ساله خود خدمات متنوعی در حیطه طراحی گرافیک ارائه میدهد خدمات ما شامل طراحی پوستر و بنر ، کاتالوگ ، تقویم ، استند ، بروشور ، کارت ویزیت ، ست اداری و .. است.